Contact 

Luni-vineri: 9.00 – 13.00 și 15.00 – 19.00

Telefon: 0729054568 

Adresa de e-mail: dascalimeaoffice@gmail.com

Adresa: Str. Mihalache Georgescu nr.9, Andrăşeşti, Ialomiţa

 

 

       DĂSCĂLIMEA ROMÂNĂ

       

Rezultate selecție formatori sesiunea I

 

STIMAȚI COLEGI,

 

       Vă mulțumim pentru implicare și colaborare în programele pe care urmează să le derulăm!

       Comisia de evaluare a AGCDR ,,Dăscălimea Română”a selectat CV-urile care corespund postului de muncă vizat. Nu obiectăm competențele pe care le dețineți, din punct de vedere profesional! Ne onorează dorința dumneavoastră de a face parte din echipele de formare ale AGCDR ,,Dăscălimea Română”.

      Etapa a II-a a selecției constă în completarea CV-ului dumneavoastră, conform cerințelor Ministerului Educației, în vederea acreditării.

      Ca atare, vă transmitem completările particulare prin intermediul tabelului cu persoanele admise, tabel afișat  mai jos.

  1. Termenul pentru trimitere declarației completată, semnată și scantă în format jpg. până la data de 1.07.2021.

  2. Netransmiterea acesteia până la această dată va fi considerată  retragere a dosarului de la această selecție.

  3. Data interviului vă va fi comunicată în timp util.

  4. După completarea tuturor documentelor și participarea la interviu vom emite și documentul oficial, legat de selectarea dumneavoastră și trecerea în etapa a III-a.

 

                Vă mulțumim și vă stăm la dispoziție și cu alte detalii.

 

 

 

                                                  REZULATETE SELECTIE FORMATORI                                                               AGCDR ,,DASCALIMEA ROMANA”, 11.06.2021

 

 

 

 

 

NR.CRT

JUDEȚUL

NUMELE SI PRENUMELE

STATUS

DE ADAUGAT

1

AG

BICULESCU C. FLORINA TEODORA

admis

 

2

AR

ȘANDRU NELUȚA CATI

admis

declaratia

3

B

STAMATE IULIANA

admis

declaratia

4

BZ

CHIRU ADELINA NECTARA

admis

declaratia

5

CT

NICULAE M MIHAELA CRISTINA MARIA

admis

declaratia

6

GL

STOIAN FLORENTINA

admis

declaratia

7

IL

ISTRATE GABRIELA MARIANA

admis

declaratia

8

IS

POPA BRÂNDUȘA - GEORGIANA

admis

declaratia

9

TR

BEȘLEAGĂ RALUCA IOANA

admis

declaratia

10

VR

MIHAI OANA - CAMELIA

admis

declaratia

11

VR

BARBĂLATĂ  CLAUDIA - LĂCRĂMIOARA

respins

 

12

VR

DOROBĂȚ VIRGINIA

respins

 

13

VR

VASILICĂ TANȚA - MARIANA

respins

 

14

PH

POPA ROXANA

respins

 

15

VR

ALBEI FELICIA - ADRIANA

respins

 

 

 

 

 

 

 

 

DECLARATIE PROGRAM MANAGEMENTUL EDUCATIEI PERFORMANT